Omschrijving
Waar natuur, comfort en recreatie elkaar ontmoeten!
Deze heerlijke woning aan de Boslaan biedt deze combinatie. Een gezellig familiehuis met dubbele garage en een smaakvolle recreatiewoning op een perceel van 1.390 m². De woning heeft een verzorgde uitstraling met witte muren en donker contrasterend houtwerk. Geniet op het terras van de mooie privacyvolle tuin met de achtergelegen bossen. Zin om de buitenlucht op te zoeken? Dat kan volop in de omliggende natuur.
De extra verrassing is de prachtige recreatiewoning “De Beukenoot”. Hiermee zou u extra opbrengsten kunnen genereren. Omdat dit verblijf zelfvoorzienend is, zou het ook perfect kunnen zijn als gastenverblijf, werkplek of als mantelzorgwoning.
Locatie
Zin in een frisse neus? Dat kan direct vanuit huis! Een paar voorbeelden zijn: het Pinetum, Uitkijktoren de Koepel, het Middelpunt van Nederland en niet te vergeten het Luntersche Buurtbosch, het is allemaal op loop-en fietsafstand. Al deze prachtige plekken bevinden zich letterlijk naast de deur. U kunt naar hartenlust wandelen en fietsen en daarnaast bent u in een paar fiets of auto minuten in het centrum van Lunteren waar ook het treinstation is.
Indeling
Begane grond: Via de voordeur komt u binnen in de vestibule met toilet en trapopgang en toegang tot de hal. Via de ruime hal zijn de woonkamer, woonkeuken en werkkamer bereikbaar. Wat direct opvalt wanneer je de woonkamer binnen loopt, zijn de grote raampartijen met schuifpui, daardoor heb je direct uitzicht op de tuin. De wanden en het plafond zijn strak afgewerkt. Er is een houten vloer en de open haard zorgt net voor die warme “touch” en bovendien is er voldoende plek voor een zithoek. Via het schuifpui komt u op het terras. Dit is de perfecte plek om na een lange werkdag te genieten van de zon. De tuin is op het zuiden gelegen.
De woonkamer staat in verbinding met de ruime woonkeuken door de dubbele ensuite deuren. In de keuken is meer dan voldoende plek voor een grote eettafel. Bereid uw favoriete gerecht zonder het contact met uw gasten te verliezen! De keukenopstelling bestaat uit twee delen in een lichte kleurstelling en is voorzien van een donker composieten werkblad, 5-pits gasfornuis met wokbrander, afzuigkap, afwasmachine, koelkast, vriezer en combimagnetron. De keuken heeft een deur naar buiten en een deur naar de bijkeuken. De bijkeuken is een praktische plek voor uw wasmachine en uw droogtrommel en daarnaast is er ook voldoende voorraadruimte.
Daarnaast beschikt de begane grond nog over een mooie, ruime extra kamer. Ideaal te gebruiken als werkkamer, speelkamer of slaapkamer. De kamer heeft een inbouwkast en een deur naar buiten.
Eerste etage: Via de overloop zijn de drie slaapkamers, de badkamer, het separate toilet en de cv-ruimte te bereiken. De zolder is via een vlizotrap bereikbaar. Aan de voor- en achterzijde van de woning liggen de slaapkamers. De hoofdslaapkamer aan de voorzijde van het huis is ruim opgezet en heeft een handige vaste kastenwand en er zit ook nog een inloopkast. Vanuit de hoofdslaapkamer loopt u zo het balkon op en kunt u genieten van het fantastische uitzicht op het Luntersche Buurtbosch.
De badkamer is strak afgewerkt en betegeld. De badkamer is voorzien van een dubbele wastafel en een mooie inloopdouche.
Tweede etage: Middels een vlizotrap vanaf de overloop is de zolder bereikbaar.
Recreatiewoning “De Beukenoot”
Aan de achterzijde van het perceel staat helemaal apart van het woonhuis een vrijstaande recreatiewoning met een woonoppervlakte van 46 m². De woning heeft een prettige sfeer en is strak afgewerkt. Er is een gezellige woonkamer, een complete keuken, een slaapkamer en een compacte badkamer. In de woning ligt een eikenvloer. Vanuit de woonkamer is er uitzicht op de tuin, gelegen rondom de recreatiewoning.
De keuken beschikt over een U-vormige opstelling met houtlook kastdeuren en met een donker werkblad. Natuurlijk is ook deze keuken voorzien van alle nodige inbouwapparatuur. Ook bevinden zich hier de aansluitingen voor de wasapparatuur. De slaapkamer is groot genoeg voor een tweepersoons bed en daarnaast is er nog een praktisch wastafelmeubel aanwezig. De badkamer is compact met een doucheruimte en toilet.
De recreatiewoning beschikt over een eigen terras, zodat uw gasten volop kunnen genieten. Daarnaast staat er nog een praktische berging voor de fietsen. De dubbele garage is ruim en heeft twee kanteldeuren.
Exterieur
Geniet op het terras van de mooie tuin midden in het bos. Je ervaart hier rust en privacy. Je kunt hier heerlijk vertoeven. De tuin is aangelegd met een groot gazon, borders en met meerdere terrassen.
Lees de volledige omschrijving