Een unieke plek waar je op slag op verliefd wordt! Deze twee recreatiewoningen zijn gelegen op Bospark de Heivlinder in Ermelo en worden als een geheel aangeboden. Hierdoor is het mogelijk om samen met vrienden of familie een recreatie woning te kopen en samen vakantie te vieren. De tuin bestaat uit twee percelen met een oppervlakte van in totaal 501 m² waardoor je samen ultiem geniet van de grote tuin. De recreatiewoningen zijn uitgevoerd in boerderij stijl met een kunstrieten kap. Zie jij jezelf hier al genieten? Vanuit het park loop je zo de natuur in met de eindeloze hei en de mooie bossen. Dit is pas charmant recreëren!
Locatie
De recreatiewoningen zijn gelegen op Bospark de Heivlinder in Ermelo. Dit recreatiepark is direct gelegen aan het Speulderbos en de Ermelosche heide. Een unieke plek in Nederland! De recreatiewoningen staan speels en verdekt opgesteld op het park, waardoor je veel privacy ervaart. Het vakantiepark is ideaal gelegen voor gezellige uitstapjes naar bijvoorbeeld Harderwijk, Apeldoorn en diverse leuke attractieparken. Denk bijvoorbeeld aan het Dolfinarium in Harderwijk en Walibi World in Biddinghuizen, of breng eens een bezoek aan Koninklijk Paleis Het Loo. Door de omliggende uitvalswegen is er een perfecte verbinding met de rest van Nederland.
Recreatiewoning K6
Via de zijkant betreed je de recreatiewoning. Direct valt de huiselijke sfeer op die door de gehele recreatiewoning is terug te vinden. Aan de rechterzijde vind je de ruim opgezette woonkamer. Door de grote raampartijen aan de voorzijde ervaar je fijne lichtinval. Er is ruimte genoeg voor een gezellige zithoek voor gezellige borrel- of spelletjesavonden! Aan de linkerzijde vind je de keuken, eethoek en overige leefvertrekken. Kom je verder? De keuken is uitgevoerd in een rechte opstelling en een witte kleurstelling. De keuken is van alles voorzien om een lekkere maaltijd te bereiden. Zo vind je hier een gasfornuis met afzuigkap, vaatwasser, koelkast en een combi-oven. Als kok kan je jouw geluk niet op, toch?
Verderop in de recreatiewoning vind je de drie slaapkamers. Hierdoor is er plek voor zes personen. Ideaal! De hoofdslaapkamer is ruim van opzet en heeft plek over voor een kledingkast. De overige twee slaapkamers hebben genoeg ruimte voor een stapelbed of een tweepersoonsbed. Zo kan iedereen heerlijk ontspannen wakker worden! De badkamer is geheel betegeld in een neutrale kleurstelling, Hierdoor straalt de badkamer rust uit. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, toilet en een wastafelmeubel met spiegelkast. Een fijne plek om te dag te beginnen én te eindigen!
Recreatiewoning K7
Aan de overkant van het perceel is de tweede recreatiewoning gelegen. Je betreedt via de zijkant de recreatiewoning en komt direct aan in de living. Ook in deze recreatiewoning is, mede door de vele lichtinval, een aangename woonkamer aanwezig. De prachtige authentieke balken passen helemaal bij de stijl van de recreatiewoning en combineert goed bij de moderne afwerking. Dit maakt de ruimte speels en klassiek. De voorzijde is ideaal voor het creëren van een comfortabele zithoek en in de doorloop naar de keuken heb je genoeg plek voor een gezellige eettafel. Ontspanning en gezelligheid gaan hier perfect samen! De keuken is gelegen aan de zijkant en biedt hierdoor een leuk uitzicht op de tuin. De moderne keuken is voorzien van voldoende kastruimte en inbouwapparatuur, zoals een koelkast, vaatwasser, gasfornuis en afzuigkap. Zie jij jezelf hier al stokbroden snijden en salades te bereiden terwijl buiten de BBQ aan staat?
De recreatiewoning is voorzien van zes slaapplekken verdeeld over drie slaapkamers. De hoofdslaapkamer is een ruime kamer waar je een groot tweepersoonsbed kunt plaatsen. De overige twee slaapkamers zijn praktisch ingedeeld waardoor alle vierkante meters uitstekend worden benut. Ideaal! De badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche, wastafelmeubel met spiegelkast en een toilet. De badkamer heeft een prettige en rustige uitstraling waardoor het hier altijd ontspannen en genieten is! Er is naast natuurlijke ventilatie ook mechanische ventilatie aanwezig.
Exterieur
Vanuit de openslaande deuren bereik je de gezamenlijke tuin. Het zijn twee losse percelen, maar de huidige eigenaren hebben het zo ingericht dat het een gezamenlijke tuin is van maar liefst 501 m². Hierdoor is het altijd gezellig om vakantie te vieren met bijvoorbeeld vrienden of familie. De tuin is een plek om volledig tot rust te komen met enkel het geluid van fluitende vogels om je heen. Genieten! Op het gazon en op de terrassen is het mogelijk om een grote zit- of eethoek te creëren. Hierdoor is het de ideale plek voor het organiseren van een gezellige borrel of BBQ op een mooie zonnige dag! Op het perceel staan twee vrijstaande bergingen. Ideaal voor het opbergen van tuingereedschap of het stallen van fietsen.