De Hooge Vlucht 3 Ede

Vraagprijs € 995.000 k.k.

Omschrijving

Op een heerlijke plek in Ede vindt u dit royale 4-kamer appartement met parkeergelegenheid en een berging in het souterrain. Het appartement van maar liefst 158 m² ligt op de tweede woonlaag van het kleinschalige complex “De Hooge Vlucht” en beschikt over een ruime loggia met prachtig uitzicht over een parkachtige omgeving. De loggia op het zuiden zorgt voor fijne uurtjes genieten en de Franse balkons op het oosten voor heerlijk ochtendlicht. Het geheel is netjes afgewerkt in lichte kleuren. De ligging nabij het centrum, bos en heide maakt deze plek extra aantrekkelijk. Kortom: zorgeloos en comfortabel wonen op een prachtige locatie!

Locatie
De ligging nabij het centrum van Ede is één van de grote pluspunten van deze locatie. Op korte afstand vindt u een uitgebreid aanbod aan winkels, horecagelegenheden en andere dagelijkse voorzieningen. Ede beschikt over een hoog voorzieningenniveau met onder andere supermarkten, sportfaciliteiten, scholen en diverse culturele voorzieningen, wat het een aantrekkelijke woonplaats maakt. Daarnaast is de bereikbaarheid uitstekend. Station Ede Centrum en Ede-Wageningen bevinden zich op korte afstand en via de nabijgelegen uitvalswegen A12 en N224 zijn steden als Arnhem en Utrecht goed bereikbaar.

Indeling
Via de centrale hal met video-intercom, brievenbussen, lift en trappenhuis bereikt u de parkeerkelder en de woonlagen. Aan de zijkant van het complex rijdt u de parkeerkelder in, waar zich uw eigen parkeerplaats en ruime berging bevinden. Het appartement ligt op de 2e verdieping. Per woonlaag bevinden zich 2 appartementen.

Wanneer u uw verdieping bereikt en het appartement binnenstapt, komt u binnen in een mooie, lichte hal die direct een prettige sfeer uitstraalt. De gestuukte wanden, strakke plafonds en eikenvloer geven het geheel een verzorgde uitstraling. De hal vormt het centrale punt van de woning en biedt toegang tot alle vertrekken van het appartement. De ruime opzet zorgt voor een open en verzorgde binnenkomst. Vanuit de hal is tevens een praktische bijkeuken met aansluitingen voor de was apparatuur en de cv-ketel bereikbaar.

Wanneer u de hal verder doorloopt, komt u in een mooie grote woonruimte. Aan de linkerzijde bevindt zich het keukengedeelte, dat een landelijke uitstraling heeft en is voorzien van een kookeiland. Uiteraard is de keuken voorzien van de benodigde inbouwapparatuur, beschikt deze over voldoende werk- en bergruimte en is het geheel afgewerkt met een natuurstenen werkblad. Bij het fornuis bevindt zich een baropstelling, waar u gemakkelijk kunt plaatsnemen terwijl er wordt gekookt. Achter het kookgedeelte bevindt zich het eetgedeelte, een fijne plek om samen te komen. Door de ligging tussen de keuken en de woonkamer ontstaat er een prettige verbinding tussen koken, eten en wonen.

De zeer ruime woonkamer is de blikvanger en vormt een heerlijke leefruimte waar u zich direct thuis zult voelen. De grote raampartijen op het oosten en het zuiden zorgen voor een prachtige lichtinval en bieden een mooi uitzicht op de parkachtige en groene omgeving, wat een ruimtelijk en open gevoel geeft. Dankzij de royale afmetingen biedt de woonkamer volop mogelijkheden voor verschillende zithoeken, zoals een comfortabele zithoek en een plek om te leren of van muziek te genieten. Ook is er ruimte voor een grote eettafel.

Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het overdekte terras, waar u heerlijk beschut kunt zitten en genieten van het uitzicht. De Franse balkons aan de oostzijde kunnen volledig worden geopend, waardoor u nog meer van de groene omgeving naar binnen haalt.

Vanuit de hal bereikt u de hoofdslaapkamer, een comfortabele en lichte kamer met een prettige indeling. De kamer heeft een fijne oppervlakte en beschikt over veel lichtinval dankzij de Franse balkons. Via de openslaande deuren valt in de vroege ochtend het zonlicht al heerlijk naar binnen, wat zorgt voor een aangename start van de dag. De slaapkamer biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en aanvullende meubels, zoals nachtkastjes of een ladekast. Daarnaast is er een ruime kastenwand, waardoor er volop opbergruimte aanwezig is en de kamer netjes en overzichtelijk blijft.

Erg plezierig is de aansluitende eigen badkamer. De badkamer is een complete en praktisch ingerichte ruimte met een ligbad, douche, wandcloset en dubbel wastafelmeubel. Daarnaast is er een kast voor toiletartikelen en een handdoekradiator, wat zorgt voor extra comfort in het dagelijks gebruik. De badkamer is geheel betegeld in een lichte kleurstelling, wat zorgt voor een verzorgd en fris geheel.

Deze tweede slaapkamer is een fijne, veelzijdige ruimte die zich perfect leent als werk- of studeerkamer. Door de praktische indeling en het goede formaat kan de kamer bovendien eenvoudig worden ingericht als een comfortabele extra slaapkamer. Daarnaast is er nog een fijne slaapkamer aanwezig. Gezien het formaat kan deze naar eigen inzicht ook uitstekend worden gebruikt als werk- of studeerkamer. Bij deze slaapkamers bevindt zich een tweede badkamer, wat ideaal is voor logees en zorgt voor extra privacy.

Exterieur
Het appartement biedt een prettige verbinding tussen binnen en buiten. Vanuit de woonkamer loopt u via een schuifpui direct het balkon op, waardoor de leefruimte op een natuurlijke manier wordt verlengd. Het balkon vormt een fijne plek om een gezellig terras te creëren met een tafel en stoelen. Hier kunt u heerlijk genieten van de buitenlucht en het vrije uitzicht, bijvoorbeeld met een kop koffie in de ochtend of een ontspannen moment aan het einde van de dag. Daarnaast beschikt het appartement over een eigen berging in de parkeergarage, waar tevens een eigen parkeerplaats tot uw beschikking staat. Ook is er een oplaadpunt voor elektrische voertuigen aanwezig, wat bijdraagt aan het comfort en de praktische voorzieningen van het appartement.

Lees de volledige omschrijving
Wonen 158 m²
Inhoud 608 m³
Bouwjaar 2005
Kamers 4
Slaapkamers 3

Kenmerken

vraagprijs
€ 995.000 kosten koper
Aangeboden sinds
17 maart 2026
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, tussenverdieping
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2005
Soort dak
Bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum, in woonwijk, vrij uitzicht

Oppervlakten en inhoud

Wonen
158 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
9 m²
Externe bergruimte
15 m²
Inhoud
608 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers
Badkamervoorzieningen
Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, wastafel
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Buitenzonwering, frans balkon, glasvezel kabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, schuifpui

Energie

Energielabel
A
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel
Cv-ketel
HR-107 ketel (gas gestookt combiketel uit , eigendom)

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Ede K 16676
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
EDE01-K-16676
Perceelnaam
Ede K 16676
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
EDE01-K-16676

Schuur/berging
Inpandig

Garage

Capaciteit
1 auto

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Parkeergarage
Bekijk alle kenmerken

Overige media